Przepisy na Walentynki
Przepisy na Walentynki daję. Bo można kłócić się o to, czy warto celebrować to święta, a że przyszło z zachodu, i nie nasze. A wicie wianków w czerwcu jest polskim świętem zakochanych- gdzieniegdzie słychać, że mówią. I że to wymysł marketingowy, chwyt taki by sprzedać jeszcze więcej produktów.
A ja uważam, że jak coś sprawia radość, wprowadza w dobry nastrój, jest przyjemne i porusza dobre emocje – to niech się stanie tradycją. Jako Polacy za dużo marudzimy, narzekamy, jęczymy, chorujemy i takie tam. Gdyby tak skupić uwagę na tym co zdarza się przyjemnego, dobrego i miłego, wszystkim byłoby lepiej. Od prezentów, całowania, seksu, kwiatów i miłych słów przybywa dobrych wrażeń. A tych nam trzeba jak najwięcej przecież. I Noc Kupały w czerwcu będziemy świętować znów. I oby każdego dnia.
Przygotujcie w Walentynki coś dobrego do jedzenia. Ciepłą kolację albo ciasto. Coś co szczególnie lubi ta druga osoba. Tomek w zeszłym roku żądał bigosu. Też mi walentynkowe jedzenie! Ale miał, zrobiłam przecież:) Te przepisy poniżej to zupełnie luźne propozycje zatem. I wszystko jedno jaki będzie prezent. Byle było przyjemnie i radośnie, czego wszystkim serdecznie życzę:)
Wszystkie przepisy na Walentynki znajdują się w zakładce okazje – walentynki – tutaj .
Sporo ich, ponad 200 propozycji, jest z czego wybierać:)
Przepisy na Walentynki
Makaron z krewetkami – najlepszy przepis

Makaron z krewetkami i groszkiem

Zupa z grzybami mun i makaronem


Udka w pomidorowym sosie curry

Najlepsze polędwiczki w sosie kurkowym

Pierś z kurczaka ze szpinakiem i serem feta

Bardzo dobry sernik z malinami


Banoffee pie – szybkie ciasto bez pieczenia




Mówię Wam – niebo na talerzu:)

Facebook
YouTube
Instagram
Pinterest
chciałbym coś zrobić dla swojej dziewczyny ale nie mogę się zdecydować którą pozycję wybrać 😀
Ulubioną. Dziewczyny, rzecz jasna:)